Przejdź do treści

Narzędzia
dostępności

X

Startują nowe grupy zakupowe!

heading_title

Startują nowe grupy zakupowe!

Drodzy klienci Wiejskiej e-skrzynki – z radością informujemy, że jest Was coraz więcej!

W związku z tym otrzymujemy od Was również coraz więcej sugestii odnośnie funkcjonowania platformy, asortymentu czy sposobów dostawy. Z każdym kolejnym zamówieniem uczymy się coraz lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, jednocześnie niezmiennie oferując Wam najświeższe produkty prosto od rolnika.

Po rozszerzeniu asortymentu o długo wyczekiwane jajka i przetwory owocowo-warzywne nadszedł czas na ulepszenie metod dostawy i tak proponujemy Wam utworzenie własnej grupy zakupowej.

Zakładając grupę zakupową wyznaczysz Twoje miejsce dostawy, z którego raz w tygodniu odbierzesz świeże produkty przygotowane przez lokalnych producentów dla Ciebie, Twojej rodziny
i znajomych. Każdy wniosek o założenie grupy zakupowej oceniamy indywidualnie pod kątem planowanej ilości i częstotliwości dostaw. Więc jeśli w Twojej okolicy jest duże zainteresowanie regularnymi dostawami świeżej żywności od rolników – np. udało Ci się rozpropagować ideę Wiejskiej e-skrzynki wśród sąsiadów, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila. Poprosimy Cię o krótki opis Waszej grupy i propozycję miejsca odbioru.

Działanie w grupie się opłaca!

My już to sprawdziliśmy, przekonaj się i Ty :)

Czy wiesz dlaczego…

warto kupować żywność od lokalnych producentów?

Świadomość źródła pochodzenia żywności (metod jej produkcji, użytych surowców) jest kluczowa dla określenia wartości nabywanego produktu. Uważamy, że wiesz co jesz, dopiero wtedy gdy wiesz kto go dla Ciebie przygotował. Produkcja żywności na niewielką skalę umożliwia uzyskanie produktu wyjątkowego, o bardzo wysokiej jakości. Często jest to żywność produkowana
w sposób tradycyjny, z surowców pochodzących z danego regionu. Kupując  uzyskujesz możliwość świadomego wyboru tego co znajdzie się na Twoim talerzu i wspierasz lokalne przetwórstwo.

 

produkty „od rolnika” są trudnodostępne?

Nawet drobni producenci muszą działać zgodnie z unijnymi i krajowymi przepisami służącymi zachowaniu bezpieczeństwa żywności. Wymagania te dotyczą nie tylko procesu produkcji, ale także transportu gotowych towarów. Jest to wymagające zwłaszcza w przypadku przewozu żywności tzw. „podwyższonego ryzyka”, do której należą jedne z najchętniej kupowanych produktów „od rolnika”, czyli mięso, sery czy jaja. Wymagania te, choć stworzone z myślą o zachowaniu wysokiej jakości produktu, często stanowią istotną barierę dla osób, których nie stać na zakup specjalistycznego środka transportu. Stąd produkty „od rolnika”, najczęściej można kupić jedynie u rolnika.

 

działanie w grupie się opłaca?

Wspólny marketing i dystrybucja produktów ogranicza koszty działania pojedynczego przedsiębiorstwa. Działanie w grupie pozwala oszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas, który w ostatecznym rozrachunku okazuje się być wartością nie do przecenienia.     

Wiejska e-skrzynka skupia producentów żywności z terenu województwa kujawsko-pomorskiego – głównie rolników i niewielkich przetwórców. Współpraca umożliwiła nam pominięcie pośredników sprzedaży, dzięki czemu kupując przez naszą stronę płacisz mniej niż za ten sam produkt w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo, w jednym miejscu możesz kupić produkty od wielu producentów, płacąc tylko raz podczas jednej transakcji zakupowej. Dbamy o wysoką jakość Twoich zakupów również podczas transportu. Dostarczamy je specjalistycznym samochodem chłodnią, raz w tygodniu, do określonego punktu odbioru.

Jeżeli to co jesz jest dla Ciebie ważne.

Wokół siebie masz ludzi, którzy myślą podobnie (rodzinę, znajomych, sąsiadów).

Chciałbyś mieć dostęp do żywności od rolników i regularne dostawy w wyznaczone przez Was miejsce.

Możesz stworzyć własną grupę zakupową!


Zadzwoń pod numer 663 731 878 lub napisz do nas na adres: kontakt@wiejskaeskrzynka.pl