Przejdź do treści

Narzędzia
dostępności

X

Zioła


Cząber ogrodowy

6.50 zł Bez podatku: 6.50 zł

Cząber ogrodowy (Satureja hortensis L.) Cząber pochodzi z Azji Mniejszej i wybrzeży Morza Śródziemnego, gdzie rośnie na suchych wapiennych wzgórzach. U nas uprawiana jest jedyn..

Melisa

6.50 zł Bez podatku: 6.50 zł

Melisa – Melisa lekarska, Rojownik lekarski (Melissa officinalis L.) Melisa pochodzi z wybrzeża Morza Śródziemnego i Azji Mniejszej gdzie rośnie najczęściej w wilgotniejszych ..

Mięta – Mięta pieprzowa, miętka czarna

6.50 zł Bez podatku: 6.50 zł

Nasza mięta wpisana jest na Listę Produktów Tradycyjnych. stosowana jako napar na dolegliwości żołądkowe a po schłodzeniu jako napój orzeźwiający.wspomaga apetyt pobudzając wy..

Syrop lawendowy

15.00 zł Bez podatku: 15.00 zł

Syrop na bazie cukru i specjalnie wyselekcjonowanych kwiatów odmiany lawendy kulinarnej. Smak słodki z lawendową nutą. Polecany jest jako dodatek do: kawy, herbaty, ..

Szałwia Lekarska

6.50 zł Bez podatku: 6.50 zł

Szałwia Lekarska – Salwia, szołwija, szałwia (Salvia officinalis L.) Pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego, gdzie rośnie na słonecznych, wapiennych wzgórzach. Od dawna uprawiana..

Tymianek

6.50 zł Bez podatku: 6.50 zł

Tymianek –Tymianek właściwy, tymianek pospolity, (Thymus vulgaris L.)Pochodzi z krajów śródziemnomorskich, uprawiany jest w całej Europie, także w Północnej Ameryce i w północnej A..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)