Przejdź do treści

Narzędzia
dostępności

X

Przetwory Owocowe


Powidła strzeleckie

10.00 zł Bez podatku: 10.00 zł

Powidła Strzeleckie bez dodatku cukru, produkt tradycyjny.Powidła śliwkowe z Doliny Dolnej Wisły zostały wpisana na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i ..

Przecier z Czeremchy

18.00 zł Bez podatku: 18.00 zł

Do naszych przecierów używamy 10% cukru, który służy jako naturalną substancję konserwującą.Owoc Czeremchy ma dużą zawartość antocyjanów o właściwościach antyoksydacyjnych oraz d..

Przecier z Maliny

18.00 zł Bez podatku: 18.00 zł

Do naszych przecierów używamy 10% cukru, który służy jako naturalną substancję konserwującą.Malina to owoc bogaty w minerały, kwas salicylowy, cytrynowy i jabłkowy, witaminy z gr..

Przecier z Rokitnika

18.00 zł Bez podatku: 18.00 zł

Do naszych przecierów używamy 10% cukru, który służy jako naturalną substancję konserwującą. Rokitnik zawiera dużą ilość dobrze przyswajalnej witaminy C, karotenoidy (prowitam..

Syrop z Kwiatu Czarnego Bzu

18.00 zł Bez podatku: 18.00 zł

Kwiat Bzu Czarnego we współczesnym ziołolecznictwie zalecany jest jako środek napotny, moczopędny, uszczelniający naczynia krwionośne i dzięki rutynie zwiększający ich elastyczno..

Syrop z Mniszka Lekarskiego

18.00 zł Bez podatku: 18.00 zł

Kwiat Mniszka Lekarskiego działa korzystnie w przewlekłym nieżycie gardła, pomocny jest w przeziębieniu i w kłopotach z odkrztuszaniem. Wspomaga i reguluje pracę wątroby. Jest wy..

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)